Informace o firmě PK TENDER, a.s.

Nejlepší firma okresu Příbram za rok 2004 PK TENDER, a.s. vznikla v roce 1998 a v roce 1999 výrazně zvýšila svoje aktivity v oboru kovovýroby a zpracování plechů.
V současné době má své výrobní prostory na Mníšku pod Brdy v areálu ÚVR . Naši zaměstnanci pracují ve dvou směnách, ale vše je připraveno v případě potřeby k rozšíření do nepřetržitého 24-hodinového cyklu.

Mezi našimi spolupracovníky naleznete zkušené odborníky a ti nejlepší z nich chod celého provozu zajišťují. Každý týden opouští náš závod 8 - 10 tun kvalitních výrobků, zhotovených na základě výkresové technické dokumentace a individuálních přání našich zákazníků. Technickou a výkresovou dokumentaci jsme schopni zpracovávat v různých počítačových formátech.
Získali jsme certifikát o řízení jakosti ISO 9001:2001

Získali jsme certifikát o řízení jakosti ISO 9001:2001 Naše firma se stala držitelem certifikátu pro řízení jakosti ISO 9001:2001.

Hala s lisy
Máme zkušenosti s kooperací se zahraničními partnery, kterou hodláme i nadále rozšiřovat a zkvalitňovat. V současnosti je určeno 90 % našich výrobků na export do Evropských zemi, jako je Německo, Holandsko a Rakousko. V současnosti spolupracujeme s německými a holandskými firmami, pro které zajišťujeme výrobně i část jejich produkce.Hala s mostovým jeřábem
Hlavní pracovní činností naší firmy je zpracování - lisování plechů o síle 0,5 až 8 mm (v tabulích, svitcích a pásech), ohýbání, stočení, zkružování, děrování, ražení a pod. Vše se provádí na výstředníkových lisech o síle tlaku 10 až 250 tun. Dílna je vybavená mostovým jeřábem o nosnosti 5 tun, tabulovými nůžkami. Provádíme svářečské práce jak TIG - MIG (svářečky Fronius), tak na pooautomatech NC v 1 až 2 osách.


Tabulové nůžky

Lis 250t

Sváření TIG-MIG

 
V roce 2005 vytvořilo Studio Holec a Jiří Pižl. PK Tender, a.s., všechna práva vyhrazena.